Menu
Wybierz Lokal

nasz lokal

O nas

Restauracja przy ul. Maratońskiej jest najlepszym dowodem na to, że Presto odnajduje się nie tylko centrum miasta, ale także na osiedlach. Jego mieszkańcy regularnie wpadają tu na szybki obiad, spotkanie z przyjaciółmi czy też mile spędzają sobotni wieczór. Jak przystało na lokal rodzinny, świetnie czują się tu również dzieciaki. Poza dostępnymi w każdym lokalu tablicami do malowania i kolorowankami, do dyspozycji mają tu specjalnie przygotowany kącik pełen zabawek i opiekę przemiłych kelnerek. W 2009 roku pizzeria przy ul. Maratońskiej została uhonorowana certyfikatem Gazety Wyborczej „Łódź przyjazna dzieciom”.

 

Restauracja dysponuje również dodatkową salą mogącą pomieścić do 60 osób. Mieszkańcy Łodzi chętnie organizują tu przyjęcia rodzinne (chrzciny, komunie, imieniny), a młodzież imprezy okolicznościowe z towarzyszeniem DJ-a (zabawy ostatkowe, urodziny). 

 

Jeśli są Państwo zaiteresowani organizacją imprezy, ofertą cateringową lub wynajmem sali prosimy o konktakt pod numerem telfonu 501 350 638.